Loading

Русифікація Volvo


Перепрошивка (русифікація) Volvo

Для отримання максимального комфорту від автомобіля необхідна його повна адаптація в наших умовах. Особливої уваги потребує перепрошивка автомобілів марки Volvo. Цю процедуру можна провести в нашому сервісному центрі. Через те, що перепрошивка американських авто є сьогодні однією із затребуваних послуг, наші майстри зроблять все швидко, точно і акуратно.

У чому полягає процес прошивки авто?

Всі ми звикли до метричної системи числення, при чому в певних одиницях. Для того, щоб не плутатися з позначеннями на приладовому щитку або в бортовому комп’ютері, при прошивці авто відбувається адаптація одиниць вимірювання з американських в європейські.

До обов’язкових вимірювань необхідно віднести:

  • переклад пробігу милі в кілометри;
  • переклад тиску psi в pa (паскаль);
  • переклад температури ℉ (фаренгейт) в ℃ (цельсій);
  • перепрограмування радіо FM з американської в нашу сітку частот.

Прошивка одиниць вимірювання з американських метричні, в тому числі на спідометрі, дозволить вам не порушувати швидкісний режим. Та й відстань, вказане в кілометрах, зовсім не зручно відміряти милями. Якщо не адаптувати клімат контроль ℉ в ℃, то навряд чи вдасться домогтися комфортної температури в салоні. Також буде абсолютно незрозуміло, яка температура в даний момент зовні. Ну а перепрошивка Радіо 99,9мГц в 100,0мГц позбавить вас від можливих проблем з настройками прийому радіостанцій.

Як Ви вже знаєте, будь-який американський автомобіль буде «розмовляти» з вами по-англійськи. Отже, вам необхідна не тільки прошивка одиниць вимірювання бортового комп’ютера, а й русифікація меню.

У нас Ви можете замовити перепрошивку будь-якого з автомобілів марки Вольво ( Volvo): C30, C70, S40, S60, S60 CROSS COUNTRY, S80, S90, V40, V40 CROSS COUNTRY, V50, V60, V60 CROSS COUNTRY, V70, V90, V90 CROSS COUNTRY, XC40, XC60, XC70, XC90.

 

 

 

 

 

 

Call Now Button