Loading

Корекція спідометра

ДЗВОНІТЬ ЗАРАЗ!
КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНА!

 

Корекція (ремонт) спідометра

Якщо Ви вирішили змотати пробіг авто перед продажем або тільки купленій машині, пам’ятайте, що він повинен бути відносно реальним і відповідати технічним і візуальному стану транспортного засобу. Також враховуйте специфіку автомобіля і кількість блоків зберігання інформації про пробіг.

У відносно простих автомобілях –  ВАЗ, УАЗ, доступних комплектаціях Renault, Hyundai, Kia, Chevrolet та інших, дані про пробіг зберігаються в електронному блоці управління (ЕБУ). Для корекції спідометра ми підключити сучасне програмне забезпечення через контактний роз’єм у Вашому авто. Таким чином ми можемо скрутити пробіг авто без його пошкодження.
Іноді корекція спідометра є вимушеним рішенням – в разі заміни приладової панелі, поломки ЕБУ, програмного збою або пошкодження на майстра-початківцями. У такій ситуації необхідна грамотна діагностика і виявлення причин, які збили пробіг. Лише усунувши недоліки, можна приступати до коректування спідометра (одометра).

Вирішивши скрутити пробіг або накрутити його, пам’ятайте: на ряді автомобілів це можливо тільки зі зняттям панелі приладів і підключенням спеціального програматора.

За 20 років роботи майстри нашого автосервісу можуть якісно скрутити спідометр у м. Львові.

Працюємо з автомобілями всіх марок.

 

Call Now Button